Collection: Wax melt crumbles
These are a parasoy Blended wax melts used to fragrance you home.
-
Sold outFrosted Apple
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Laundry Day
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Watermelon Jolly Rancher
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Sold outPoppin’ Bottles
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Sold outCrème Brûlée
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Sold outBlueberry Cheesecake
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Blue Raspberry Jolly Rancher
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Sold outMahogany Teakwood
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Banana Cream Pie
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Sold outSnickerdoodle
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Cinnamon Buns
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Butt Naked
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Sold outPecan Pumpkin Waffles
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Peach Nectar
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Sold outPink Sands
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out